Oud-besturen

Het Ondernemingsrechtelijk Dispuut Rotterdam bestaat sinds 1982 en heeft de volgende besturen gekend. Indien er namen/functies ontbreken of wanneer er andere correcties gemaakt moeten worden, neem dan contact met ons op. 

Jaar Naam Functie
37 (2018-2019) Bart van Eck Voorzitter
  Bernardus (Ben) Kuyper Commissaris Externe Betrekkingen
  Mandy van Mooren Commissaris Interne Betrekkingen
  Iris van Keulen Secretaris
  Sebastiaan Kleinjan Penningmeester
     
36 (2017-2018) Julia van Kuijk Voorzitter
  Bernardus (Ben) Kuyper Commissaris Externe Betrekkingen
  Barbara Bertelink Commissaris Interne Betrekkingen
  Chaya Ramsoekh  Commissaris Interne Betrekkingen
  Siebren van Mourik  Penningmeester
     
35 (2016-2017) Bahar Sharif Voorzitter
  Ishmael Baouch Commissaris Externe Betrekkingen
  Krista Govers Commissaris Interne Betrekkingen
  Robert Beukhof Penningmeester
     
34 (2015-2016) Sarin van der Zee Voorzitter
  Luuk Uilenbroek Commissaris Externe Betrekkingen
  Stef Leijten Commissaris Interne Betrekkingen
  Haris Kadric Penningmeester
     
33 (2014-2015) Janelle Zoë de Ruiter Voorzitter
  Latifa Laâssib Commissaris Externe Betrekkingen
  Naomi Mambi Commissaris Interne Betrekkingen
  Lennert Weel Penningmeester
     
32 (2013-2014) Hanna Prins Voorzitter
  Boudewijn van den Bergh Commissaris Externe Betrekkingen
  Lennert Kalthof Commissaris Interne Betrekkingen
  Vincent Naburgh Penningmeester
     
31 (2012-2013) Sander Rogier Lameijer Voorzitter
  Maurice van den Bergh Commissaris Externe Betrekkingen
  Dillon Duitscher Commissaris Interne Betrekkingen
  Sies Perneel Penningmeester
     
30 (2011-2012) Marco Kroondijk Voorzitter
  Lennart Stehouwer Commissaris Externe Betrekkingen
  Claudia de Haan Commissaris Interne Betrekkingen
  Jasmina Hadziosmanovic Penningmeester
     
29 (2010-2011) Archana Mahabiersing Voorzitter
  Marius (Mario) Biesheuvel Commissaris Externe Betrekkingen
  Jill van Dijk Commissaris Interne Betrekkingen
  Duygu Yildirim Penningmeester
     
28 (2009-2010) Lex Klapwijk Voorzitter
  Xander Menger Commissaris Externe Betrekkingen
  Yvonne Jansen Commissaris Interne Betrekkingen
  Michael Oldenburger Penningmeester
     
27 (2008-2009) Tagea (Telg) Pinas  (Vice)-voorzitter
  Marnix Schop Commissaris Interne Betrekkingen
  Nancy van den Oord Penningmeester
     
26 (2007-2008) Rajkamal (Raja) Manglie [M] Voorzitter
  Jo Lin Chiang Vice-voorzitter
  Thomas Evers Commissaris Activiteiten (Voorzitter 2008)
  Art van der Pols Secretaris
  Roberto Ramdin Penningmeester
     
25 (2006-2007) Hendrik (Henk) Raven Voorzitter
  Lejla Lagumdzija Vice-voorzitter
  Hanniël (Han) de Glint Commissaris Activiteiten
  Tuncay Tuncer Secretaris
  Helena (Heleen) Rovers Penningmeester
     
24 (2005-2006) Marieke Jung Min Moleveld Voorzitter
  Cornelis Kersten Vice-voorzitter
  Lisette van Dinter Commissaris Externe Betrekkingen
  Claudia Schoon Secretaris
     
23 (2004-2005) Marieke Jung Min Moleveld Voorzitter
  Cornelis Kersten Vice-voorzitter
  Lisette van Dinter Commissaris Externe Betrekkingen
  Claudia Schoon Secretaris
     
22 (2003-2004) Marieke Jung Min Moleveld Voorzitter
  Cornelis Kersten Vice-voorzitter
  Lisette van Dinter Commissaris Externe Betrekkingen
  Claudia Schoon Secretaris
     
21 (2002-2003) Hiskia van Arkel Voorzitter
  Anthonia (Jessica) van Spengen Commissaris
  Eveline van der Does Secretaris
  Judith van den Heuvel Penningmeester
     
20 (2001-2002) Hiskia van Arkel Voorzitter
  Anthonia (Jessica) van Spengen Commissaris
  Eveline van der Does Secretaris
  Judith van den Heuvel Penningmeester
     
19 (2000-2001) Hiskia van Arkel Voorzitter
  Anthonia (Jessica) van Spengen Commissaris
  Eveline van der Does Secretaris
  Judith van den Heuvel Penningmeester
     
18 (1999-2000) Baharak Sabourian Voorzitter
  Monique van Leeuwaarden Commissaris Activiteiten
  Stephanus (Stephan) Hessels Secretaris
  Irene Ritman Penningmeester
     
17 (1998-1999) Allard Nierman Voorzitter 
  Bastiaan Korput Commissaris Activiteiten
  Dirk Moll Secretaris
  Robin Desk Penningmeester
     
16 (1997-1998) Allard Nierman Voorzitter
  Marieke Fransen Commissaris
  Frank Zandee Secretaris
  Alexander Zevenbergen Penningmeester 
     
15 (1996-1997) Reinier Walta Voorzitter
  Raza Saleem Commissaris
  Mariëlle van Wersch-­van Benten Secretaris
  Alexander Zevenbergen Penningmeester
     
14 (1995-1996) Ilona de Graaf Voorzitter
  Marjolein Ooms Commissaris
  Wieneke Baars Secretaris
  Anne Hamer Penningmeester
     
13 (1994-1995) Peter Soesbeek Voorzitter
  Jeroen Everling Commissaris
  Marc-Richard Minekus Commissaris
  Bastiaan Vaessen Secretaris
  Mariëtte Hamer Penningmeester
     
12 (1993-1994) Natascha Neubert Voorzitter
  Armand Gonzales Commissaris
  Yvonne van Hoven Commissaris
  Eline van der Kloos Commissaris
  Reinier van Campen Secretaris
  Albert Huizenga Penningmeester
     
11 (1992-1993) Gerhardus Schrickx Voorzitter
  Jacquelou Montfoort Commissaris
  Maarten-Jan van der Graaf Commissaris
  Harry van den Bos Secretaris
  Reinout de Gruijter Penningmeester
     
10 (1991-1992) Antonios (Tony) Stivaktas Voorzitter
  Martijn van Gils Commissaris
  Yvonne van Hoven Commissaris
  Paul van Wijngaarden Commissaris
  Henriet Vos Secretaris
  Maarten van den Noort Penningmeester
     
9 (1990-1991) Vincent Mul Voorzitter
  Mirjam Sigterman Commissaris
  Arjen Smallegange Commissaris
  Pieter van Rijsbergen Secretaris
  Maarten Rodenburg Penningmeester
     
8 (1989-1990) Nicoline Sjoer Voorzitter
  Mark de Kievit Assessor
  Pancras van Kooij Assessor
  Claudia de Witte-Schuurman Assessor
  Marcel Verhagen Secretaris
  Johannes Tempelaars Penningmeester
     
7 (1988-1989) Willem Martijn van der Burg Voorzitter
  Jeroen Gerardus Princen Commissaris 
  Ronald van Ginkel Commissaris 
  Monique Niesen Secretaris
  Michael Anthony Amende Penningmeester